Palety

Palety

 

Wiemy, że czasem potrzebujesz przewieźć towar o niestandardowo dużych gabarytach.

 

W naszej firmie nie stanowi to problemu.

 

Wychodzimy Ci na przeciw z ofertą paletową, kierowaną zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy też możliwość bezpośredniego transportu z miejsca na miejsce, dzięki czemu przewóz wyjątkowo dużych paczek jest prosty.

 

Jak zamówić?

 

Ze względu na specyfikę zamówienia niezbędny jest wcześniejszy kontakt z nami.

Możesz skorzystać z formularza na stronie, bądź skontaktować się z nami telefonicznie. Będziemy mogli ustalić warunki transportu oraz określić koszt usługi.

 

Co muszę wiedzieć?

 

Transport paletowy organizowany jest raz w tygodniu, z wykorzystaniem busów lub ciężarówek, dzięki czemu czas transportu możemy ograniczyć do minimum.

Czas realizacji to zaledwie 5-7 dni roboczych.

 

Niektóre paczki wysyłane są jako euro-palety. Rozumiemy przez to przesyłkę, która ma wymiary podstawy wynoszące 120x80cm oraz wysokość nieprzekraczającą 180cm.

Ponadto, taki ładunek zapakowany na euro-paletę nie może wystawać poza wymiar palety. W przeciwnym razie paczka nie zostanie odebrana! W przypadku euro-palety załadunek oraz rozładunek leży po stronie klienta, chyba, że wcześniej uzgodniono inaczej.

 

Rozumie się przez to załadunek wózkiem widłowym, a nie spaletowanie przesyłki wewnątrz samochodu ją przewożącego aczkolwiek można z nami również proozumieć się w kwestii ręczengo załaduku czy rozładunku palety jeśli akurat nie ma możliwości skorzystania z wózka widłowego,

 

Jeśli okaże się, że paczka jest niewymiarowa, źle zapakowana lub przekazana w innej formie niż opisana, firma nalicza dodatkową opłatę w wysokości ustalanej indywidulanie,

 

Dlatego zwracamy uwagę na to, aby dokładnie przygotować paczkę do załadunku.