Paczki gabarytowe

Paczki gabarytowe

 

Wiemy, że czasami potrzebujesz czegoś więcej.

 

Dlatego wysyłamy również paczki o dużych gabarytach, ważące powyżej 30 kilogramów i mierzące w obwodzie powyżej 300 cm.

 

Doświadczenie naszych kurierów zapewnia dostarczenie przesyłek o niestandardowych gabarytach w standardowych terminach aczkolwiek proszę pamniętać, ze w przypadku paczek powyżej 30kg doręczanych do bloku czy apartamentu doręczamy do drzwi klatki schodowej a kurier jeśli nie będzie pomocy ze strony nadawcy czy odbiorcy może odmówić wniesienia czy zniesienia paczki,

 

Ofertę przewozu paczek gabarytowych kierujemy szczególnie na trasę Polska – Irlandia – Polska, ale istnieje możliwość rozszerzenia dostawy o inne kraje.

Wierzymy, że możemy dopasować się do twoich potrzeb, dlatego zapoznaj się z terminarzem wysyłek dostępnym na naszej stronie.

Ze swojej strony gwarantujemy Ci, że dostarczymy Twoją przesyłkę nie dłużej niż w ciągu 7 od wyjazdu.

 

Do strefy paczek gabarytowych, trafiają również przesyłki nadane przez klientów jako standardowe jeśli po zweryfikowaniu wagi czy wymiarów okazuje się, że są one wieksze czy cięższe niż dopuszczalne paczki standardowe!

 

Paczka gabarytowa – to paczka o wymiarach nietypowych, której waga przekracza 30 kilogramów. Chociaż nie mamy ograniczeń jeśli chodzi o wymiary i wagę, należy opamiętać, że przesyłka o długości powyżej 200cm jest traktowana jako dłużyca, co wiąże się z wyższą ceną o 50%

 

Natomiast w przypadku nadawania paczki o wadzę przekraczającej 30kg, prosi się o obecność osoby dorosłej w celu pomocy kurierowy.

 

Co musisz wiedzieć?

 

  • paczka musi posiadać naklejkę, a na niej czytelnie: dokładny adres odbiorcy z uwzględnieniem kodu pocztowego oraz numer telefonu odbiorcy.
  • kopię naklejki władamy do koperty, a następnie do środka paczki.
  • paczki wysyłamy raz w tygodniu.
  • odbiór paczki od nadawcy w Polsce odbywa się za pośrednictwem podwykonawców bądź we własnym zakresie.
  • zapewniamy odbiór paczek od nadawcy na terenie Irlandii.
  • przesyłki zbierane są 2-3 dni przed planowanym transportem w godzinach od 8 do 18 na terenie Polski, oraz od 9 do 22 na terenie Irlandii.
  • paczki muszą być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone.
  • sprzęt elektroniczny należy zapakować w oryginalne opakowanie. W przeciwnym razie wysyłasz na własną odpowiedzialność.
  • szkło oraz przedmioty delikatne nie podlegają ubezpieczeniu.
  • pamiętaj, że nie wysyłamy przedmiotów zakazanych prawem, w tym substancji nielegalnych oraz wyrobów akcyzowych.